Kunstmatige intelligentie is ons vakgebied in rap tempo aan het veranderen. De mobiliteitsprofessional zou in datzelfde tempo mee moeten veranderen. Maar gebeurt dat ook? Wat verwachten we van onze professionals? En hoe kan ons onderwijs de mobiliteitsprofessionals van morgen 100% AI-ready maken?

Wij werken momenteel aan een nieuw themanummer over mobiliteitsonderwijs en zoeken hiervoor input van professionals bij wegbeheerders, advies- en ingenieursbureaus, kennisinstellingen, technologiebedrijven en vervoerders. We zouden graag van je horen hoe AI in de mobiliteitspraktijk landt. Gebruikt de organisatie waar je werkt AI? Hoe dan? Passen de huidige werknemers zich goed aan aan de kansen (en gevaren) die AI biedt? Hoe doen de instromers het? Wat verwachten we van de professionals van morgen? En – voor ons de hamvraag – hoe moet het onderwijs daarop inspelen?
Help ons ajb op weg door een korte enquête in te vullen. Het kost slechts 5 minuten en je krijgt er over een paar weken een prachtig themanummer van NM Magazine voor terug. Dank alvast!
